O nas

   Bzy i Magnolie, to siedlisko wybudowane w 2015 r, znajdujące się pomiędzy wsiami Rakowo i Łubowo na terenie Pojezierza Drawskiego. Wybór miejsca jest wynikiem naszego umiłowania do terenów Pojezierza Drawskiego. Malownicze i czyste jeziora, lasy, zwierzyna, sprawiają, że jest to unikatowy obszar,  jeszcze do końca nie odkryty przez rzesze turystów. Dlatego Ci, którzy kochają dziewiczą przyrodę, spokój i piękne krajobrazy obowiązkowo powinni odwiedzić Pojezierze Drawskie.

     Goście naszego obiektu mogą korzystać z dwuhektarowego terenu, na którym znajduje się parking, boisko do piłki nożnej, boisko do plażowej piłki siatkowej, duża trampolina, wiata grillowa. Miłośnicy biesiad odpoczną przy ognisku, a dzieci mogą dokazywać na placu zabaw. Pasjonaci wędkarstwa, poza licznymi jeziorami rozsianymi na całym pojezierzu, mają do wyłącznej dyspozycji - tylko dla siebie - Jezioro Karsie. Żadne inne miejsce w okolicy nie może poszczycić się takim udogodnieniem dla gości.

Budynek wykonany jest z bala świerkowego, co gwarantuje gościom korzystanie z unikatowego mikroklimatu, który daje drewniany budynek. 

Posiłki - śniadania i obiadokolacje - wydajemy w formie szwedzkiego stołu. Posiłki są urozmaicone i w dużej mierze opierają się na zasadach zdrowej i swojskiej kuchni. Bazą do przygotowania posiłków są produkty z własnego ogródka i od miejscowych rolników. Wypoczywając u nas spróbujecie Państwo :

- chlebów własnego wypieku,

- pierogów własnej roboty,

- barszczu i żurku z własnego zakwasu,

- jogurtów przygotowanych na bazie swoich i leśnych owoców,

- jajecznicy z kurkami,

- smalcu własnej roboty,

- sosu grzybowego lub kurkowego,

- własnych kompotów i soków,

- własnego miodu,

- pysznych domowych dżemów i konfitur,

- własnych ogórków kiszonych,

- surówek i sałatek z własnych warzyw i owoców.

W wielu miejscach naszego siedliska znajdą Państwo stare przedmioty i antyki. Eksponaty te, same w sobie są lekcją historii. Kilka z nich zaadaptowaliśmy do innych, nowych funkcji. Wóz wiejski jest elementem placu zabaw. Na blacie magla z początku XX wieku wydajemy posiłki w postaci szwedzkiego stołu. Stary, przedwojenny kredens stanowi wyposażenie wiaty grillowej. Te i wiele innych przedmiotów, to pamiątki rodzinne, które od pokoleń są w naszym posiadaniu. Cieszymy się, że możemy je Państwu pokazać. 

Atrakcją każdego tygodniowego pobytu jest gratisowe, wieczorne ognisko. Zapewniamy wówczas kiełbaski, smalec domowy, ogórki, pieczywo.

Gwarantujemy Państwu, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa wyjątkowym przeżyciem, a szkolenia,  imprezy integracyjne i uroczystości rodzinne na długo zostaną w pamięci.

Serdecznie zapraszamy